Çözümler ve Hizmetler.

Çözüm odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu sistemlerin ürün bağımsız olarak hayata geçirilmesi temel amacımızdır.

Bilişim Sistemleri Entegrasyonu

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim sistemleri, sistem mimarlarımız tarafından, tasarım, tedarik, kurulum-entegrasyon hizmetlerini de içerecek şekilde anahtar teslim projeleri hayata geçirmekteyiz.

Komple veri merkezi, alt yapı, elektrifikasyon, soğutma, yerel alan alt yapısı, sunucu, depolama, yedekleme sistemleri ve veri sürekliliği çözümlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerin tek bir noktadan projelendirilip, canlı kullanıma geçirilmesi sağlamaktadır.

Güvenlik Sistemleri

Kritik tesis ve şehir güvenliği alanında, uzman kadrosu ile dağıtık güvenlik sistemlerinin bir arada çalışması, güvenlik açıklarının azaltılması ve çok değerli varlıklarınızın korunması için anahtar teslimi çözümler ortaya koymaktayız. CCTV çözümleri, geçiş kontrol sistemleri, elektronik çit sistemleri, insansız araçlar çözümlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Kamera, sonar, radar, kartlı geçiş sistemleri, fiber çit sistemleri gibi farklı disiplinlerdeki bir çok verinin tek merkezde işlenip, birbirleri arasındaki ilişkileri ortaya koyarak, tehdit durumunda hızlı ve etkin bir şekilde cevap verilmesi sağlanmaktadır.


Danışmanlık Hizmetleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, sistem mimarlarımız tarafından yapılan teknik çalışmalar  ışığında, veri merkezi, ağ altyapısı, bilgi güvenliği, iş sürekliliği, performans yönetimi, envanter yönetimi,  mevcut sistemlerin analiz çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Bunun sonucunda gelecekteki IT yatırımlarınızı maliyet etkin planlamanıza yardımcı olmaktayız.

Türkiye Geneline Yayılmış Servis Hizmetleri

Tüm ülke çapında yerleşik servis noktaları ile IT envanterinizde bulunan tüm ekipmanların bakım-destek ve onarım faaliyetlerini yürüterek müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmalarını sağlarız.

Ayrıca IT sistemlerinizin taşınması ve yeni lokasyonda tekrar işletime alınması hizmetlerimiz arasındadır.

Çözüm Sağlayıcılarımız.

picture picturepicturepicturepicture picturepicturepicture








commvaultca



fujitsu